Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
ŻELECHOWSKI Kasper
LOT 43 | ID: 033043 |
ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret kobiety w jedwabnej opasce (1926) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 49,5 x 37 cm 55 x 42,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "KŻelechowski | 926" Widoczne zabrudzenia malatury oraz lokalnie przetarcia warstwy malarskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |