Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
ŻELECHOWSKI Kasper
LOT 43 | ID: 033043 |
ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret kobiety w jedwabnej opasce (1926) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 49,5 x 37 cm 55 x 42,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "KŻelechowski | 926" Widoczne zabrudzenia malatury oraz lokalnie przetarcia warstwy malarskiej. |
Cena wywoławcza: | 2200 zł |
Cena uzyskana: | 2800 zł |