Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
CHAGALL Marc
LOT 80 | ID: 033080 |
CHAGALL Marc BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akordeonista (1957) |
| Technika: | litografia barwna, papier |
| Wymiary: | 22 x 38 cm (w świetle passe-partout) 43,5 x 59 cm (z oprawą) |
| Sygnowana na płycie p.śr.: "Marc" Praca posiada certyfikat autentyczności wystawiony przez galerię ArtistsHome. | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |