Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
WYGRZYWALSKI Feliks Michał
LOT 8 | ID: 033008 |
WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rybacy ciągnący sieci |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 51 x 78 cm 68,5 x 95,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "F.M. Wygrzywalski senior" | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 15000 zł |