Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
FILIPKIEWICZ Mieczysław
LOT 30 | ID: 033030 |
FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż zimowy ze strumieniem |
Technika: | gwasz, akwarela, tektura |
Wymiary: | 34 x 49,5 cm 48,5 x 63,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Mieczysław Filipkiewicz"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |