Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
MÜLLER S.
LOT 33 | ID: 033033 |
MÜLLER S. BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Jesień w parku (1940) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 92 cm 82 x 104,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S. Müller 1940"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |