Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
DALI Salvador
LOT 75 | ID: 033075 |
DALI Salvador BIOGRAFIA | |
Tytuł: | "Pegaz" (1964) z cyklu "Mitologia" |
Technika: | akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier japoński, ed. LXXIX/C; wydanie: Pierre Argillet, Paryż |
Wymiary: | 53 x 62 cm (wymiary grafiki) 55,5 x 73 cm (w świetle passe-partout) 85 x 103 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowana ołówkiem p.d.: "Dali" Opisana l.d.: "LXXIX/C" PRACA NIEDOSTĘPNA Grafiki Salvadora Dalego wchodzące w skład Pierre Argillet Collection reprezentują najwyższe standardy jakości. Świadectwem ich wyjątkowej atrakcyjności jest fakt, że były wystawiane w najbardziej renomowanych muzeach na świecie, mają także stałe miejsce w Muzeum Salvadora Dalego w Figueres w Hiszpanii |