Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław
LOT 36 | ID: 033036 |
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Komnata pałacu w Wilanowie |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, tektura |
| Wymiary: | 49,5 x 34,5 cm 66 x 51 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz." | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |