Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 51 | ID: 033051 |
| Tytuł: | Wspomnienie (1969) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 40 cm 70 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman | 1969" | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 5000 zł |