Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 50 | ID: 033050 |
| Tytuł: | Zdecydowanie naprzód |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 40 x 60 cm 47 x 67 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman" Opisany na blejtramie: "Zdecydowanie naprzód!!!" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |