Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
TROJKOWICZ Aleksander
LOT 34 | ID: 034034 |
TROJKOWICZ Aleksander BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kraków - widok na Wawel z ul. Kanoniczej |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 80 x 59,5 cm 94 x 75 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "A. Trojkowicz"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |