Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
TROJKOWICZ Aleksander
LOT 35 | ID: 034035 |
TROJKOWICZ Aleksander BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kraków - Rynek w zimie |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 64 x 84,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "A. Trojkowicz" Opisany na odwrocie: "A. Trojkowicz | Kraków [nieczytelne] | Rynek w zimie" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |