Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 29 | ID: 034029 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Krakowianka |
Technika: | olej, sklejka |
Wymiary: | 55,5 x 44 cm 69 x 56,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Li[nieczytelne]ska" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lokalne spękania i pojedyncze ubytki malatury. |
Cena wywoławcza: | 1200 zł |
Cena uzyskana: | 1600 zł |