Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 7 | ID: 034007 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret damy z broszą |
| Technika: | olej, płótno dublowane |
| Wymiary: | 63 x 51 cm |
| Obraz po konserwacji.
PRACA NIEDOSTĘPNA | |