Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 8 | ID: 034008 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret kobiety w koronkowym welonie |
| Technika: | olej, płótno dublowane |
| Wymiary: | 57,5 x 49,5 cm 73,5 x 65 cm (z oprawą) |
| Obraz po konserwacji. Lokalnie, w prawej górnej części obrazu widoczne niewielkie ubytki warstwy malarskiej. Widoczny ubytek malatury śr.d. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |