Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
PENDL Erwin
LOT 12 | ID: 034012 |
PENDL Erwin BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Amerling-Haus przy Mollardgasse w Wiedniu (1916) |
Technika: | akwarela, ołówek, papier |
Wymiary: | 21,5 x 31 cm 25,5 x 36 cm (wymiary arkusza) 39,6 x 48 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "Erwin Pendl." Opisany i datowany l.d. Na odwrocie naklejka z odręcznym opisem: "1064 | Bild" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |