Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
WÓJCIK Henryk
LOT 65 | ID: 034065 |
WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z zagajnikiem (1982) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 50 x 57 cm 62 x 70 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "82 HEN. WÓJCIK" | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 1900 zł |