Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
WÓJCIK Henryk
LOT 66 | ID: 034066 |
WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z wierzbami i kościołem w tle |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 40 x 44,5 cm 52,5 x 56,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "HEN WÓJCIK" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1500 zł |