Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
WÓJCIK Henryk
LOT 66 | ID: 034066 |
WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z wierzbami i kościołem w tle |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 40 x 44,5 cm 52,5 x 56,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "HEN WÓJCIK" |
Cena wywoławcza: | 1500 zł |
Cena uzyskana: | 1500 zł |