Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
BRACH Józef
LOT 21 | ID: 034021 |
BRACH Józef BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Przed kościołem |
Technika: | gwasz, akwarela, ołówek, papier |
Wymiary: | 35 x 60 cm 38 x 63,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "J. Brach." |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena uzyskana: | 900 zł |