Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
AMBROZIAK Piotr
LOT 73 | ID: 034073 |
AMBROZIAK Piotr BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Jak Rysiek szukał żony (2012) |
Technika: | akryl, płótno |
Wymiary: | 114 x 140 cm |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "PIOTR | AMBROZIAK | 2012"; "JAK | RYSIEK | SZUKAŁ | ŻONY"
PRACA NIEDOSTĘPNA |