Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
BRATKOWSKI Roman
LOT 19 | ID: 034019 |
BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż nizinny z rzeką (1922) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 55 x 81 cm 75 x 100 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "R. Bratkowski 22." Lokalnie widoczne spękania i przetarcia warstwy malarskiej. |