Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
BRATKOWSKI Roman
LOT 1 | ID: 034001 |
BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Spienione fale na skałach |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 71,5 x 91 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "R. Bratkowski"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |