Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
KARPIK Stanisław
LOT 40 | ID: 034040 |
KARPIK Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zaułek |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 70 x 50 cm 80 x 60 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "SKarpik" Opisany na odwrocie: "ST. KARPIK" Opisany na blejtramie: "PLENER"; "PILICA ZAUŁEK"; "ST. KARPIK" |
Cena wywoławcza: | 1200 zł |
Cena uzyskana: | 1400 zł |