Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
KLIMOWSKI Stanisław
LOT 49 | ID: 034049 |
KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Budowa mostu (1932) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 70 x 110 cm 81,5 x 121 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "S. Klimowski" Opisany p.d.: "Wiśnicz-Nowy. | 9/XII.1932." Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz niewielki ubytek farby (śr.g.). |
Cena wywoławcza: | 4000 zł |
Cena uzyskana: | 4000 zł |