Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
KORECKI Wiktor
LOT 3 | ID: 034003 |
KORECKI Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wzburzone morze |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 49 cm 43,5 x 57 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "WIKTOR KORECKI" Widoczne zabrudzenie malatury oraz wybrzuszenie podłoża. | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |