Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
WODZINOWSKI Wincenty
LOT 30 | ID: 034030 |
WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Odpoczynek |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 20,5 x 32 cm (w świetle passe-partout) 42 x 53 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "W. Wodzinowski" | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 1900 zł |