Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
ŻUKOWSKI
LOT 9 | ID: 034009 |
ŻUKOWSKI BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret w szyfonowej etoli |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 35,7 x 35,7 cm (w świetle passe-partout) 50 x 62,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "[nieczytelne] Żukowski"