Krakowski Dom Aukcyjny®XXXV Aukcja Dzieł Sztuki
BROŻEK Eugeniusz
LOT 68 | ID: 035068 |
BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W zagrodzie |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 50 x 61 cm 60 x 71 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E. Brożek" Opisany na blejtramie. | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |