Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 10 | ID: 036010 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Oddział kirasjerów w odwrocie spod Moskwy (1940) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 30 x 40,3 cm 45,5 x 55,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1940" | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Cena uzyskana: | 15000 zł |