Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki
KANTOR Tadeusz
LOT 73 | ID: 036073 |
KANTOR Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Mistrz Wit |
| Technika: | collage, olej, tusz, flamaster, papier |
| Wymiary: | 27,8 x 19,2 cm 43 x 33 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "T Kantor" Opisany p.śr.: "mistrz Wit" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |