Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki
KORECKI Wiktor
LOT 29 | ID: 036029 |
KORECKI Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż o zachodzie słońca |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 60 cm 63,5 x 74 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "WIKTOR KORECKI." Na odwrocie metka niemieckiej galerii Richarda Keddiego w Bodenmais. | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |