Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 67 | ID: 036067 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Stogi latem (1984) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 32 x 50 cm 40,5 x 58,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin 84" Na odwrocie oprawy dedykacja autorska. | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |