Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
CHRZANOWSKI Antoni
LOT 12 | ID: 037012 |
CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kościół Św. Kingi w Rajbrocie (1937) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 65 x 55 cm |
Uwagi: | Sygnowany i opisany l.d.: "ANTONI CHRZANOWSKI | KOŚCIÓŁ ŚW. KINGI RAJBROT 1937"
PRACA NIEDOSTĘPNA |