XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

PRZEBINDOWSKI Artur

PRZEBINDOWSKI Artur
LOT 56
ID: 037056

PRZEBINDOWSKI Artur BIOGRAFIA

Tytuł:Aspra Spitia (2001)
Technika:tempera, akryl, płótno
Wymiary:41 x 46 cm
60 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "ARTUR PRZEBINDOWSKI | 2001"