Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
PRZEBINDOWSKI Artur
LOT 56 | ID: 037056 |
PRZEBINDOWSKI Artur BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Aspra Spitia (2001) |
| Technika: | tempera, akryl, płótno |
| Wymiary: | 41 x 46 cm 60 x 65 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "ARTUR PRZEBINDOWSKI | 2001"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |