Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
KORSKA Bożena
LOT 64 | ID: 037064 |
KORSKA Bożena BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Biały kwiat (1981) |
Technika: | akwaforta, miękki werniks, technika mieszana, papier, ed. 36/50 |
Wymiary: | 24,5 x 25 cm (wymiary grafiki) 50,2 x 35 cm (wymiary arkusza) |
Uwagi: | Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "Bożena Korska | 1981" Opisana ołówkiem l.d.: "Biały kwiat wersja b"; śr.d.: "36/50" |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena uzyskana: | 800 zł |