Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
STACHOWSKI E.
LOT 25 | ID: 037025 |
STACHOWSKI E. BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przed polowaniem (1939) |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 44 x 60,5 cm 53 x 69,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "E. STACHOWSKI | 1939 r." | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |