Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
ŚWIDERSKI Jan
LOT 13 | ID: 037013 |
ŚWIDERSKI Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zamek w Będzinie |
| Technika: | 42,5 x 59,5 cm 54 x 70,5 cm (z oprawą) |
| Wymiary: | olej, płótno |
| Sygnowany l.d.: "Jan Świderski" Opisany na odwrocie: "JAN ŚWIDERSKI | KRAKÓW" Opisany na blejtramie. | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 3600 zł |