Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
PANEK Jerzy
LOT 72 | ID: 037072 |
PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Autoportret sylwestrowy z szampanem (1990) |
Technika: | flamaster, papier |
Wymiary: | 40 x 30 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany ołówkiem l.g.: "Panek 30.XII 1990" Na odwrocie późniejszy opis. |
Cena wywoławcza: | 1200 zł |
Cena uzyskana: | 1200 zł |