XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

PANEK Jerzy

PANEK Jerzy
LOT 72
ID: 037072

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Autoportret sylwestrowy z szampanem (1990)
Technika:flamaster, papier
Wymiary:40 x 30 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem l.g.: "Panek 30.XII 1990"
Na odwrocie późniejszy opis.
Cena wywoławcza:1200 zł
Cena uzyskana:1200 zł