SIERKO-FILIPOWSKA Joanna

SIERKO-FILIPOWSKA Joanna
LOT 57
ID: 037057

SIERKO-FILIPOWSKA Joanna BIOGRAFIA

Tytuł:Sukienka (2006)
Technika:olej, płótno
Wymiary:33 x 41 cm
44.5 x 52,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "Joanna Sierko | 434/2006"
Opisany na odwrocie: "JOANNA SIERKO-FILIPOWSKA „SUKIENKA” 2006"