KOWALSKI Leon

KOWALSKI Leon
LOT 11
ID: 037011

KOWALSKI Leon BIOGRAFIA

Tytuł:Wawel
Technika:akwaforta podkolorowana akwarelą, papier
Wymiary:24 x 15,8 cm (wymiary grafiki) 38 x 26,5 cm (wymiary arkusza)
Uwagi:Sygnowany ołówkiem p.d.: "Leon Kowalski"
Opisany ołówkiem l.d.: "Wawel"
Na odwrocie arkusza pieczątki autorskie artysty.