Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
KOWALSKI Leon
LOT 11 | ID: 037011 |
KOWALSKI Leon BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wawel |
Technika: | akwaforta podkolorowana akwarelą, papier |
Wymiary: | 24 x 15,8 cm (wymiary grafiki) 38 x 26,5 cm (wymiary arkusza) |
Uwagi: | Sygnowany ołówkiem p.d.: "Leon Kowalski" Opisany ołówkiem l.d.: "Wawel" Na odwrocie arkusza pieczątki autorskie artysty. Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |