Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
MÜLLER S.
LOT 18 | ID: 037018 |
MÜLLER S. BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Jesień w parku (1940) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 70 x 92 cm 82 x 104,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "S. Müller 1940"