MÜLLER S.

MÜLLER S.
LOT 18
ID: 037018

MÜLLER S. BIOGRAFIA

Tytuł:Jesień w parku (1940)
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 92 cm
82 x 104,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "S. Müller 1940"