Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
PIENIĄŻEK Stefan
LOT 14 | ID: 037014 |
PIENIĄŻEK Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ruiny zamku renesansowego w Krupem (1953) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 30 x 53 cm 35,5 x 58 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "SPieniążek 953" Opisany na odwrocie: "Pieniążek Stefan | Ruiny zamku renesansowego | Krupe przed wschodem słońca | Krasnystaw | 1953" PRACA NIEDOSTĘPNA | |