Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
SERAFIN Władysław
LOT 8 | ID: 037008 |
SERAFIN Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na Rynku Głównym w Krakowie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 110,5 x 75 cm 124 x 89 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "W Serafin" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |