Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
SERAFIN Władysław
LOT 8 | ID: 037008 |
SERAFIN Władysław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Na Rynku Głównym w Krakowie |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 110,5 x 75 cm 124 x 89 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "W Serafin" Widoczne zabrudzenie malatury. |
Cena wywoławcza: | 2200 zł |
Cena uzyskana: | 2400 zł |