TUŹNIK Andrzej

TUŹNIK Andrzej
LOT 110
ID: 038110

TUŹNIK Andrzej BIOGRAFIA

Tytuł:Carro azul (2016)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
68 x 87,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "A"
Opisany na odwrocie: "A’2016"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie.