XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

TUŹNIK Andrzej

TUŹNIK Andrzej
LOT 110
ID: 038110

TUŹNIK Andrzej BIOGRAFIA

Tytuł:Carro azul (2016)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
68 x 87,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "A"
Opisany na odwrocie: "A’2016"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie.

Cena wywoławcza:2000 zł
Estymacja:3000 - 4000 zł
złóż zlecenie