Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 37 | ID: 038037 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Góral przy orce |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 52 x 68,5 cm |