Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 95 | ID: 038095 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Czerwony tulipan (2017) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 18 x 13 cm 23 x 18 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK" | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Cena uzyskana: | 13000 zł |